**** Hotel Mario ubytovanie Lednice

Hotel Lednice Mario

Hotel Mario - ubytovanie v Lednici
Skvelá poloha hotela v centre obce priamo pri vstupe do Zámockého parku, k zámku a na námestí.

Ubytovanie:
Hotel Mario v Lednici ponúka ubytovanie v dvojlôžkových štandardne vybavených izbách s LCD TV, minibarom a kúpeľňou so sprchovým kútom a fénom. K dispozícii tiež apartmán s obývacou izbou, samostatnou spálňou a kúpeľňou s vaňou.

Pre deti Vám zapožičia detskú prenosnú postieľku, prebaľovaciu podložku, jedálenskú stoličku aj vaničku. K dispozícii detský kútik.

Všetky priestory hotela sú klimatizované a nefajčiarske. Vstup domácich zvierat je zakázaný.

Pre hostí sú v cene ubytovania zahrnuté raňajky, Wi-fi, parkovanie, úschovňa bicyklov a všetky poplatky.

Gastronómia:
Raňajky sa v hoteli Mario ubytovanie Lednice podávajú formou švédskeho stola v hotelovom salóniku. Súčasťou areálu je letná záhradná reštaurácia s posedením pri fontáne.

Zaujímavosti:
Lednicko-valtický areál je pre turistov príťažlivý hlavne v období letnej turistickej sezóny. Areál je od roku 1996 zapísaný na Zoznam svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Je najväčším prírodne krajinársky parkom celej kontinentálnej Európy, kde sa nachádza množstvo cudzokrajných drevín a romantických stavieb.

Šport:
Okolie hotela Mario v Lednici a Lednicko Valtického areála je ideálnym miestom pre cykloturistiku. Ak nemáte vlastný bicykel, nie je problém si ho požičať v požičovni bicyklov v Lednici. V prípade záujmu je v Lednici možné športové vyžitie aj na tenisových a squashových kurtoch.

Spoločenské vyžitie:
V areáli hotela Mario ubytovanie Lednice v jeho dvornej časti sa po dobu prázdnin konajú piatkové večery so živou hudbou - hrá skupina Apollo.

Hotel Lednice Mario - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Lednice Mario - hotel má vináreňHotel Lednice Mario - možnosť pripojenia na internetHotel Lednice Mario - k dispozícii letná terasaHotel Lednice Mario - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Lednice Mario - akceptuje creditné karty VISAHotel Lednice Mario - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Lednice Mario - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Lednice Mario - Iybz sú vybavené televízoromHotel Lednice Mario - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Lednice Mario - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:
 
Hotel Mario ubytovanie Lednice Aktuálne počasie: hmla
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C Nočná tepl.: -4 °C Vietor: 6 m/s